Inteligentny dom

Inteligentny dom to miejsce wyposażone w urządzenia automatyzujące funkcje, które wcześniej wykonywał człowiek. Niektóre z tych urządzeń są wbudowane w samą konstrukcję budynku, podczas gdy inne dodawane są w trakcie modernizacji i obsługiwane przez sterownik PLC. Mieszkańcy aktywują je poprzez aplikację zainstalowaną na telefonie lub tablecie.

Przekształcenie domu w smart home można rozpocząć od prostej instalacji inteligentnego gniazdka elektrycznego, ale dalsze możliwości są niemal nieograniczone: światła, rolety, drzwi wejściowe, bramy garażowe, klimatyzacja, ogrzewanie, termostat i kontrola zużycia energii, czujniki awaryjne – wszystko to można zautomatyzować. Inteligentne systemy, które implementujemy w SystemSmart są całkowicie bezprzewodowe i nie wymagają ogromnych nakładów finansowych związanych z modernizacją obiektu. Korzystamy wyłącznie z najlepszych technologii, a projekt dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

——— Inteligentny dom Włocławek SystemSmart

Inteligentny dom
——— SystemSmart – nowoczesne rozwiązania z myślą o komforcie klientów ———-
Oszczędność energii

Inteligentny dom w SystemSmart to technologia przyszłości, która oferuje komfort i ekonomię, jednocześnie wchodząc w interakcję z użytkownikami. Wszystkie funkcje są realizowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb mieszkańców budynku. Dzięki temu za pomocą smartfona, tabletu lub komputera możesz sterować wszystkimi ważnymi systemami budynku, co pozwala na eksploatowanie infrastruktury nowoczesny, wydajny i inteligentny sposób.

 Inteligentny dom SystemSmart

Inteligentny dom to szereg modułów, które zapewniają większe bezpieczeństwo i ochronę nieruchomości w wyrafinowany sposób, który wcześniej był niemożliwy. Funkcje smart home zabezpieczają przed skutkami pożaru, zalania czy włamania. Ponadto mogą znacznie ułatwiać życie osobom starszym, dzieciom i ludziom o zaburzonej ruchowości. Inteligentny dom oferuje niewyczerpane możliwości, które są dostosowane do potrzeb mieszkańców. Dzięki systemom bezpieczeństwa najemcy mogą:

 • Otrzymać powiadomienie o próbie włamania i jednocześnie wywołać panikę wśród potencjalnych włamywaczy, włączając syrenę i oświetlenie w całym domu. System może powiadomić właściciela na jego telefon komórkowy, a po dokonaniu odpowiednich ustaleń automatycznie zostanie powiadomiona policja.
 • Jeśli zauważą podejrzane ruchy i hałasy w nocy, np. włączyć oświetlenie całego domu za pomocą jednego przycisku.
 • Otrzymać informację przez system o wystąpieniu powodzi, pożaru, ekstremalnych zdarzeniach pogodowych, awariach sprzętu elektromechanicznego itp.
 • Mieć wizualną reprezentację swojego domu poprzez instalację jednej lub więcej kamer, które przeniosą obraz domu na komputer lub telefon komórkowy.

——— Smart home Włocławek SystemSmart

Inteligentny dom – oszczędność energii elektrycznej

System smart home oferuje wiele możliwości w kwestii monitorowania poboru energii elektrycznej domowych urządzeń. W ten sposób pozwala łatwo zlokalizować sprzęty odpowiedzialne za wysokie rachunki. Inteligentny mechanizm można także łatwo zaprogramować, aby wspomagał domowy budżet i generował dodatkowe oszczędności. Instalacja smart home w SystemSmart zapewnia:

 • Właściwe wykorzystanie dostępnej automatyki do ogrzewania, zapewniając znaczne zmniejszenie zużycia energii. W ten sposób stopniowo ogranicza konsumpcję energii, gdy lokatora np. nie ma w domu lub są otwarte okna.
 • Zminimalizowane koszty eksploatacji instalacji elektromechanicznej poprzez wyłączanie urządzeń elektrycznych i oświetlenia, które nie są używane przez mieszkańców.
 • Wydłużenie żywotności urządzeń elektrycznych, a jednocześnie zmniejszenie kosztów ich utrzymania. Łączne oszczędności energii dla właścicieli inteligentnych domów szacuje są średnio na 35%. Ponadto wbudowany system smart home zwiększa wartość wynajmu i sprzedaży domu, oferując komfortowe życie oraz większe oszczędności energii i przychodów niż w przypadku tradycyjnego budynku.

——— Inteligentny dom Włocławek SystemSmart

Oszczędność energii

Inteligentny dom – zdalny dostęp z każdego miejsca

Jeśli chcesz usunąć z codziennej rutyny niektóre z najbardziej żmudnych obowiązków, zautomatyzowane urządzenia i procesy rozluźnią Twoje ręce. Wyobraź sobie, że okiennice w całym domu podnoszą się każdego ranka i opuszczają automatycznie w nocy, a nawet zamykają same, gdy okna są wystawione na gorące letnie słońce. Dzięki systemowi smart home kontrola statusu urządzeń i monitorowanie jest dostępne z każdego miejsca na globie. Wystarczy aktywne połączenie internetowe, aby w każdym momencie sprawdzić co dzieje się w domu. Chcesz zdalnie otworzyć drzwi lub bramę kurierowi, aby zostawił przesyłkę? Zrobisz to z łatwością! Monitoring zewnętrzny i wewnętrzny 360 stopni pozwoli Ci kontrolować Twoją posiadłość 24 godziny na dobę. Martwisz się o dzieci, osoby starsze lub nie ufasz obcym ludziom w Twoim domu? Inteligentny dom SystemSmart daje Ci wsparcie również w tych kwestiach.

——— Smart home Włocławek SystemSmart

Inteligentny dom czyli możliwości smart home w SystemSmart

Smart home to wyjątkowe możliwości osiągalne za pośrednictwem wielu dostępnych funkcji. Dzięki inteligentnemu sterownikowi PLC możesz aktywować lub dezaktywować różne procesy za pomocą kilku naciśnięć telefonu. W ten sposób zyskujesz pełną kontrolę nad swoim domem, sterując wieloma funkcjami za pomocą urządzenia, które zawsze masz przy sobie. Co więcej, dla dodatkowej wygody możliwe jest zaprogramowanie możliwych scenariuszy, które uruchamiane są za dotknięciem przycisku w telefonie lub naciśnięciem przełącznika. Orientacyjne scenariusze, które przestawiamy w SystemSmart to:

Tryb – wychodzę:

Gdy wychodzisz z domu, inteligentny system wyłączy urządzenia elektryczne, ogrzewanie, dopływ wody, gazu, poinformuje Cię czy wszystkie drzwi i okna są zamknięte, włączy alarm itp.

Tryb – wakacje:

Gdy jesteś na wakacjach, urządzenia elektryczne i światła są włączane/wyłączane o losowych i rozsądnych godzinach, powodując, że potencjalni włamywacze mają wrażenie, że dom jest zamieszkany. Jesteś informowany o ewentualnych niebezpieczeństwach i katastrofach poprzez monitoring wnętrza za pośrednictwem kamer.

Tryb – nadchodzę:

Powrót do domu wiąże się z uruchomieniem urządzeń elektrycznych, takich jak ogrzewanie, klimatyzacja, podgrzewacze wody itp. zgodnie z Twoją wolą. W rezultacie właściwe zaprogramowanie systemu w oparciu o codzienne rutyny optymalizuje jakość Twojego życia.

——— SystemSmart inteligentna technologia dla komfortu i bezpieczeństwa

Inteligentny dom w SystemSmart

Smart home to idealnie zestrojone komponenty stworzone, aby jak najlepiej spełniać wszystkie potrzeby mieszkańców. W SystemSmart chcemy przekazać do rąk klientów inteligentne narzędzia, a konkretnie otworzyć nowe możliwości w zarządzaniu elektrycznością oraz całym wyposażeniem domu. Miniaturowe, lecz potężne czujniki – zawsze gotowe do pracy. To narzędzia, które pozwolą wznieść zarządzanie budynkiem na zupełnie inny – wyższy poziom.

Inteligentny dom – składowe:

 • Sterownik PLC – umożliwia zarządzanie urządzeniami całego systemu,
 • Sterowanie oświetleniem,
 • Sterowanie roletami, markizami,
 • Ściemniacz – regulujący natężenie światła,
 • Moduł RGBW – umożliwia zmianę natężenia i koloru światła,
 • Sterowanie bramami wjazdowymi,
 • Sterowanie temperaturą,
 • Funkcje logiczne – scenariusze zachowań systemu,
 • Automatyczna aktualizacja odbiorników.

Więcej

Inteligentny dom – czujniki:

  • Czujnik ruchu, światła i temperatury,
  • Głowica termostatyczna,
  • Czujnik zalania i temperatury,
  • Czujnik zbliżeniowy z funkcją pomiaru temperatury,
  • CO Sensor,
  • Czujnik dymu.

 

Więcej

 

Wybierając SystemSmart, otrzymujesz idealny układ sterowania dla każdego typu instalacji (grzewczej, chłodzącej, ciepłej wody użytkowej), dzięki temu możesz w prosty sposób ułatwić obsługę całej armatury. Ponadto rozwiązania, które realizujemy w SystemSmart oferują kontrolę nad wszystkimi urządzeniami elektrycznymi, automatyzację operacji oraz pomiar zużycia energii. Dzięki SystemSmart dostajesz zoptymalizowany dom pełen innowacyjnych funkcji w celu zapewnienia oszczędności, komfortu i bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące naszych rozwiązań z zakresu automatyki, elektryki lub smart home Włocławek. Ponadto śledź naszego bloga, aby poznać więcej skutecznych technik zarządzania inteligentnym domem oraz zdobyć korzystne oferty i atrakcyjne niespodzianki.

 

Nasze atuty

Oprócz powyższych świadczeń i możliwości w SystemSmart zapewniamy wiele innych usług wsparcia technologicznego. Realizujemy wszystkie potrzeby naszych klientów. Oferujemy profesjonalne zaplecze techniczne:

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź. Nie wahaj się! Napisz do nas i poznaj konkretną ofertę.

——— SystemSmart atuty