Inteligentny Dom

SYSTEMSMART SMART DOM

Inteligentny dom

Inteligentny dom to miejsce wyposażone w urządzenia automatyzujące funkcje, które wcześniej wykonywał człowiek. Niektóre z tych urządzeń są wbudowane w samą konstrukcję budynku, podczas gdy inne dodawane są w trakcie modernizacji i obsługiwane przez sterownik PLC. Mieszkańcy aktywują je poprzez aplikację zainstalowaną na telefonie lub tablecie. Przekształcenie domu w smart home można rozpocząć od prostej instalacji inteligentnego gniazdka elektrycznego, ale dalsze możliwości są niemal nieograniczone: światła, rolety, drzwi wejściowe, bramy garażowe, klimatyzacja, ogrzewanie, termostat i kontrola zużycia energii, czujniki awaryjne – wszystko to można zautomatyzować. Inteligentne systemy, które implementujemy w SystemSmart są całkowicie bezprzewodowe i nie wymagają ogromnych nakładów finansowych związanych z modernizacją obiektu. Korzystamy wyłącznie z najlepszych technologii, a projekt dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Instalacje inteligentny dom realizujemy we Włocławku i okolicy oraz w całej Polsce z dojazdem do klienta.

Bezpieczeństwo i ochrona dzięki smart dom Włocławek

Inteligentny dom to szereg modułów, które zapewniają większe bezpieczeństwo i ochronę nieruchomości w wyrafinowany sposób, który wcześniej był niemożliwy. Funkcje smart home zabezpieczają przed skutkami pożaru, zalania czy włamania. Ponadto mogą znacznie ułatwiać życie osobom starszym, dzieciom i ludziom o zaburzonej ruchowości. Inteligentny dom oferuje niewyczerpane możliwości, które są dostosowane do potrzeb mieszkańców. Dzięki systemom bezpieczeństwa najemcy mogą:
Powiadomienia

Otrzymać powiadomienie o próbie włamania i jednocześnie wywołać panikę wśród potencjalnych włamywaczy, włączając syrenę i oświetlenie w całym domu. System może powiadomić właściciela na jego telefon komórkowy, a po dokonaniu odpowiednich ustaleń automatycznie zostanie powiadomiona policja.

Otrzymać informację przez system o wystąpieniu powodzi, pożaru, ekstremalnych zdarzeniach pogodowych, awariach sprzętu elektromechanicznego itp.

Jeśli zauważą podejrzane ruchy i hałasy w nocy, np. włączyć oświetlenie całego domu za pomocą jednego przycisku.

Wizualna reprezentacja swojego domu poprzez instalację jednej lub więcej kamer, które przeniosą obraz domu na komputer lub telefon komórkowy.

Inteligentny dom – zdalny dostęp z każdego miejsca

W SystemSmart jesteśmy znani zarówno z konsekwencji jak i szybkości oraz jakości naszej pracy. Z tego względu obsługujemy osoby indywidualne i przedsiębiorstwa, wykonując zarówno instalacje elektryczne, sieci teletechniczne, jak i wszelkiego rodzaju inne prace elektryczne. W wyniku czego w zakres usług SystemSmart wchodzą:

  • Kompleksowe okresowe przeglądy obiektów budowlanych w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych oraz piorunochronnych wedle z wymogami ustawy Prawo Budowlane,
  • Tymczasowe instalacje elektryczne na placach budowy,
  • Oświetlenie budynków: podstawowe, awaryjne, ewakuacyjne,
  • Konserwacja instalacji elektrycznych,
  • Montaż, a ponadto modernizacja oraz remont instalacji elektrycznych,
  • Inwentaryzacje istniejących instalacji,
  • Prace serwisowe, a zwłaszcza usuwanie wszelkich awarii,
  • Zasilanie placu budowy.
Zobacz zrealizowane projekty w dziedzinie instalacji elektrycznych

Realizacje instalacji elektrycznych SystemSmart

Inteligentny dom – Mikanowo ( Włocławek )

Smart Dom – Instalacja elektryczna – Brześć Kujawski

Smart dom monitoring Brześć Kujawski koło Włocławka

BLOG SMARTSYSTEM

Zobacz ostatatnie wpisy