Smart home – rozwiązania dla deweloperów

SystemSmart dla deweloperów

Smart home dla nieruchomości

Smart home to inteligentne systemy zarządzania mieszkaniem, które zmieniają trendy na rynku nieruchomości. Zmieniają się także potrzeby i oczekiwania co do funkcjonalności mieszkań, gdzie poza jakością wykonania, najważniejsze są poczucie bezpieczeństwa, komfort i oszczędność. Rynek mieszkaniowy stał się rynkiem klienta, stąd konieczność wyróżniania inwestycji na tle innych.

Inteligentny System w pakiecie z mieszkaniem czy domem. SystemSmart jest właśnie tym rozwiązaniem, które spełni oczekiwania Państwa klientów o wprowadzeniu inteligencji i nowoczesności do mieszkania.

Smart home dla nieruchomości

Jesteśmy firmą, która kompleksowo świadczy swoje usługi inteligentnego domu. Tworzymy trend, gdzie standardem jest wyposażanie mieszkania w inteligentny system. Wyróżnia nas: multifunkcjonalność, unikatowy design, wysoka jakość wykonania urządzeń, intuicyjny interfejs, profesjonalna obsługa techniczna. Co więcej, implementujemy również otwarte systemy, które umożliwiają integrowanie urządzeń zewnętrznych.

Współpracujemy z wieloma deweloperami w Polsce, którzy oferują swoim klientom rozwiązania inteligentnego domu w standardzie, zapewniając właśnie komfortową i bezpieczną codzienność. Przekazują swoim klientom mieszkania jedyne w swoim rodzaju, które są kolejnym powodem do dumy.

Chcielibyśmy zaprosić do tej współpracy również Państwa. Opierając się na dotychczasowych Państwa inwestycjach możemy z pewnością stwierdzić, że nasze urządzenia idealnie uzupełnią Państwa ofertę.

SmartSystem - bezpieczeństwo

Co Państwo zyskują oferując inteligentne mieszkanie w standardzie:

wyróżnienie się na rynku lokalnym,
innowacyjność inwestycji
wizerunek firmy otwartej na nowoczesne rozwiązania
podniesienie standardu mieszkań,
alternatywę dla oferowanych rabatów
silny atut reklamowy

Podejmując współpracę dajemy Państwu wiele korzyści, a przede wszystkim wartości dodanych, poprzez które mogą Państwo promować swoje inwestycje. W rezultacie uzyskać większy komfort, energooszczędność, innowacyjność bezpieczeństwo. Co więcej, wzmocnimy również Państwa działania komunikacyjne, oferując wsparcie marketingowe.

Kompleksowa obsługa nieruchomości w zakresie instalacji elektrycznych, automatyki i smart home
  • Ponadto oprócz powyższych świadczeń i możliwości w SystemSmart zapewniamy wiele innych usług wsparcia technologicznego, pokrywając wszystkie potrzeby naszych klientów. W konsekwencji oferujemy profesjonalne zaplecze techniczne:

    W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź. Nie wahaj się! Napisz do nas i poznaj konkretną ofertę.

BLOG SMARTSYSTEM

Zobacz ostatatnie wpisy