Dla deweloperów

Inteligentne systemy zarządzania mieszkaniem zmieniają trendy na rynku mieszkaniowym. Zmieniają się także potrzeby i oczekiwania co do funkcjonalności mieszkań, gdzie poza jakością wykonania, najważniejsze są poczucie bezpieczeństwa, komfort i oszczędność. Rynek mieszkaniowy stał się rynkiem klienta, stąd konieczność wyróżniania inwestycji na tle innych.

Jakie więc rozwiązanie możemy Państwu zaproponować?

Inteligentny System w pakiecie z mieszkaniem czy domem. SystemSmart jest właśnie tym rozwiązaniem, które spełni oczekiwania Państwa klientów o wprowadzeniu inteligencji i nowoczesności do mieszkania.

Jesteśmy firmą, która kompleksowo świadczy swoje usługi inteligentnego domu. Tworzymy trend, gdzie standardem jest wyposażanie mieszkania w inteligentny system. Wyróżnia nas: multifunkcjonalność, unikatowy design, wysoka jakość wykonania urządzeń, intuicyjny interfejs, profesjonalna obsługa techniczna. Co więcej, implementujemy również otwarte systemy, które umożliwiają integrowanie urządzeń zewnętrznych.

Współpracujemy z wieloma deweloperami w Polsce, którzy oferują swoim klientom rozwiązania inteligentnego domu w standardzie, zapewniając właśnie komfortową i bezpieczną codzienność. Przekazują swoim klientom mieszkania jedyne w swoim rodzaju, które są kolejnym powodem do dumy.

Chcielibyśmy zaprosić do tej współpracy również Państwa. Opierając się na dotychczasowych Państwa inwestycjach możemy z pewnością stwierdzić, że nasze urządzenia idealnie uzupełnią Państwa ofertę.

Co Państwo zyskują oferując inteligentne mieszkanie w standardzie:

  • wyróżnienie się na rynku lokalnym,
  • innowacyjność inwestycji,
  • wizerunek firmy otwartej na nowoczesne rozwiązania,
  • podniesienie standardu mieszkań,
  • alternatywę dla oferowanych rabatów,
  • silny atut reklamowy.

Podejmując współpracę dajemy Państwu wiele korzyści i wartości dodanych, poprzez które mogą Państwo promować swoje inwestycje – jak większy komfort, energooszczędność, innowacyjność bezpieczeństwo. Co więcej, wzmocnimy również Państwa działania komunikacyjne, oferując wsparcie marketingowe.