Składowe systemu inteligentnego domu SystemSmart

Inteligentne sterowanie oświetleniem, roletami, a także innymi urządzeniami elektrycznymi jest kluczowym elementem wygodnego i efektywnego życia w domu. SystemSmart oferuje szereg zaawansowanych rozwiązań, które umożliwiają kompleksową kontrolę nad różnymi aspektami życia domowego.

Elementy systemu inteligentnego domu

Sterowanie oświetleniem

Moduł umożliwia zdalne sterowanie sprzętami na zasadzie włącz-wyłącz. Instaluje się go w puszce włącznika ściennego lub w wybranym miejscu. Funkcje pomiaru zużywanej energii i mocy czynnej prądu są dodatkowymi atutami tego rozwiązania.

Sterowanie roletami, markizami

Pełna kontrola nad roletami okiennymi w całym budynku. Aplikacja umożliwia zarządzanie roletami z podziałem na poziomy i pomieszczenia. Możliwość programowania funkcji czasowych pozwala na sterowanie roletami zgodnie z harmonogramem.

Ściemniacz

Uniwersalny moduł regulujący natężenie światła, który może działać jako ściemniacz lub włącznik. Posiada funkcje pomiaru zużywanej energii i mocy czynnej prądu oraz zaawansowane zabezpieczenia.

RGBW

Moduł umożliwia zdalne sterowanie taśmami LED RGB i RGBW, oświetleniem halogenowym oraz wentylatorami. Może współpracować z sensorami analogowymi 0-10V, dostosowując barwę oświetlenia w domu do warunków zewnętrznych.

Sterowanie bramami wjazdowymi

Za pomocą telefonu komórkowego można uruchomić mechanizm otwierania bramy wjazdowej na posesję lub rozpocząć otwieranie bramy garażowej.

Sterowanie temperaturą

Regulowanie temperatury w pomieszczeniach za pomocą nadajników klawiszowych. Możliwość przypisania określonej temperatury ogrzewania do konkretnych pomieszczeń oraz programowania systemu w zależności od harmonogramu.

Funkcje logiczne

Pozwalają na definiowanie pojedynczych zdarzeń, sekwencji i scen, których realizacja jest warunkowana spełnieniem określonych warunków logicznych.

Autoupdate odbiorników

System umożliwia zdalne dodawanie i usuwanie nadajników, ich parametryzację oraz zmianę ustawień.

Dwukierunkowa komunikacja

Automatyczna, zdalna kontrola stanu odbiorników dzięki dwukierunkowej transmisji danych.

Szyfrowana transmisja

Zabezpieczenie domu przed ingerencją osób trzecich dzięki szyfrowanej transmisji danych.

Inteligentny dom z System Smart

Składowe systemu inteligentnego domu SystemSmart pozwalają na stworzenie nowoczesnego, komfortowego oraz bezpiecznego środowiska mieszkalnego. Dzięki nim kontrola nad domowymi urządzeniami staje się prostsza i bardziej intuicyjna.

Zobacz także