Czujniki SystemSmart

Czujnik ruchu, światła i temperatury – Motion Sensor

Potencjał Czujnika Motion Sensora ujawnia się w połączeniu z innymi elementami inteligentnego domu. Jest on zdolny do uruchamiania nawet najbardziej złożonych sekwencji, co tylko ogranicza ludzka wyobraźnia. To niezwykłe urządzenie nie tylko wykrywa ruch, ale także mierzy temperaturę i natężenie światła. Dodatkowo wyposażone jest w wbudowany akcelerometr, który wykrywa zmianę położenia lub próby otwarcia obudowy.


Głowica termostatyczna – Heat Controller

Rewolucja w Twoim systemie ogrzewania nastała dzięki pionierskiemu algorytmowi i innowacyjnemu sterowaniu przez kolory. Dzięki połączeniu podstawowych funkcjonalności z zaawansowaną technologią, nasza głowica termostatyczna, bazując na kubaturze pomieszczenia, oblicza czas potrzebny do osiągnięcia przez Ciebie pożądanej temperatury. Dodatkowo, wartość temperatury odczytasz za pomocą kolorów, co sprawia, że korzystanie z niej jest nie tylko funkcjonalne, ale także przyjemne.


Czujnik zalania i temperatury – Flood Sensor

Dzięki Czujnikowi Flood Sensor, system natychmiastowo odcina dopływ wody po wykryciu przecieku, minimalizując skutki awarii hydraulicznej. Ta doskonała konfiguracja zabezpieczy Twój dom, zapewniając Ci spokój, gdziekolwiek jesteś. Dodatkowo, o wykryciu wody otrzymasz powiadomienie, co pozwoli Ci szybko zareagować.


Czujnik zbliżeniowy z funkcją pomiaru temperatury – drzwi/okna – Door – Window Sensor

Dzięki czujnikowi Door/Window Sensor Twój dom przypomni Ci o pozostawionych otwartych oknach. Jest to szczególnie przydatne przy wychodzeniu do pracy, kładzeniu się spać lub w przypadku zbliżającego się deszczu.


Czujnik tlenku węgla (czadu) – CO Sensor

Nawet niewielkie stężenia tlenku węgla mogą w dłuższym czasie powodować dyskomfort i pogorszenie samopoczucia. Ponieważ tlenek węgla jest gazem niewidocznym i nie mającym zapachu, jego obecność może być wyjątkowo niebezpieczna dla ludzi i zwierząt.


Czujnik dymu – Smoke Sensor

Uniwersalny, optyczny detektor dymu, kompatybilny ze standardem Z-Wave, to Smoke Sensor. Może być umieszczony na suficie lub ścianie i zasilany jest wytrzymałą baterią, która wystarcza na około 3 lata. Wykrycie dymu sygnalizowane jest dźwiękowo i miganiem diody LED, a także poprzez wysłanie informacji do sieci Z-Wave.

Oferta czujników dla inteligentengo domu

Podsumowując, nasza oferta obejmuje szeroką gamę czujników SystemSmart, zapewniających zaawansowaną automatykę domową oraz zabezpieczenie mieszkania przed różnego rodzaju zagrożeniami. Dzięki nim możesz kontrolować temperaturę, monitorować ruch, światło, poziom tlenku węgla i dymu, a także reagować na zalanie natychmiastowo. Sprawdź pełną ofertę na naszej stronie SystemSmart!

Zobacz także