Czujniki SystemSmart

Czujnik ruchu, światła i temperatury – Motion Sensor

Potencjał Czujnika Motion Sensora ujawnia się w połączeniu z innymi elementami inteligentnego domu. Czujnik potrafi uruchomić nawet najbardziej złożone sekwencje. Granicę jego zastosowań wyznacza ludzka wyobraźnia.

To niezwykłe urządzenie oprócz detekcji ruchu pozwala mierzyć temperaturę i natężenie światła. Posiada też wbudowany akcelerometr, który wykryje zmianę położenia lub próby otwarcia obudowy.


Głowica termostatyczna – Heat Controller

Rewolucja w Twoim systemie ogrzewania.

Pionierski algorytm i innowacyjne sterowanie przez kolory

Połączenie podstawowych funkcjonalności z technologią to klucz do rewolucji. Nasza głowica termostatyczna w oparciu o kubaturę pomieszczenia oblicza czas, jaki potrzebuje, żeby osiągnąć żądaną przez Ciebie temperaturę. Co więcej wartość temperatury odczytasz za pomocą kolorów. Spróbuj, nastaw swoją temperaturę i odkryj magię kolorów.


Czujnik zalania i temperatury – Flood Sensor

Odcina dopływ wody po wykryciu przecieku

Po wykryciu przecieku system wyposażony w elektrozawory odetnie wodę, minimalizując skutki awarii hydraulicznej. To doskonała konfiguracja, która zabezpieczy Twój dom, gdziekolwiek jesteś. Dodatkowo dostaniesz powiadomienie o wykryciu wody.


Czujnik zbliżeniowy z funkcją pomiaru temperatury – drzwi/okna – Door – Window Sensor

Dom wyposażony w czujnik Door/Window Sensory przypomni Ci o pozostawionych otwartych oknach. Może to robić, gdy wychodzisz do pracy, idziesz spać lub gdy zanosi się na deszcz.


Czujnik tlenku węgla (czadu) – CO Sensor

Nawet niewielkie stężenia tlenku węgla mogą w dłuższym czasie powodować dyskomfort i pogorszenie samopoczucia. Tlenek węgla jest gazem niewidocznym i nie posiadającym zapachu. To czyni go wyjątkowo niebezpiecznym dla ludzi i zwierząt.


Czujnik dymu – Smoke Sensor

Smoke Sensor to uniwersalny, optyczny detektor dymu, kompatybilny ze standardem Z-Wave. Można go umieścić na suficie lub ścianie i jest zasilany wytrzymałą baterią (działa około 3 lat). Wykrycie dymu jest sygnalizowane dźwiękowo i miganiem diody LED oraz poprzez wysłanie informacji do sieci Z-Wave.

Zobacz także