ABB – Inteligentny Dom

ABB to międzynarodowy koncern działający w branży energetyki, elektryki oraz automatyki (domowej i przemysłowej), którego nowatorskie rozwiązania są znane i popularne na całym świecie.

Firma elektryczna oraz firma automatyki domowej i przemysłowej

System ABB-free@home® to nowoczesny produkt, który umożliwia zdalne sterowanie instalacjami w inteligentnym domu przy pomocy Internetu (wystarczy zainstalować aplikację na tablecie lub smartfonie). ABB Free@home to także prosta instalacja oraz banalna konfiguracja. Sprawdź jak działa nasz produkt!

ABB jest jednym z liderów systemów automatyki przemysłowej. Są uznanym dostawcą nie tylko dużych, rozproszonych systemów sterowania klasy DCS, ale także wszechstronnych, nowoczesnych sterowników PLC.

Automatyka przemysłowa ABB to produkty które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki: energetykę odnawialną, przemysł wodno-ściekowy, centra danych, automatykę maszyn, transport wewnątrz-zakładowy, infrastrukturę transportową, instalacje na statkach morskich i wiele innych.

ABB działa również w szeroko pojętym obszarze instalacji elektrycznych. Są producentem aparatury elektroenergetycznej, elektrycznej oraz aparatury rozdzielni wysokich, średnich oraz niskich napięć.

Produkują podzespoły elektryczne takie jak, włączniki, centrale rozdzielni i wiele innych.