Głowica termostatyczna FIBARO – Inteligentne sterowanie temperaturą

Rewolucja w Twoim systemie ogrzewania!

Głowica termostatyczna FIBARO to klucz do oszczędności ciepła nawet do 42% podczas ogrzewania! FIBARO Heat Controller umożliwia sterowanie pojedynczymi grzejnikami, dostosowując tryb pracy do zmiennych warunków, liczby osób w pomieszczeniu oraz wielkości grzejników. Dzięki temu zapewnia najlepsze warunki dla Ciebie i Twojej rodziny, jednocześnie generując znaczące oszczędności.

Monitoring pracy

Oprócz ustalania harmonogramów i inteligentnego zarządzania ogrzewaniem w poszczególnych pomieszczeniach, Heat Controller monitoruje funkcjonowanie całego systemu grzewczego. Dzięki analizie charakterystycznych symptomów może szybko zdiagnozować nieprawidłową pracę kotła, informując Cię natychmiast o ewentualnej awarii i pozostawiając decyzję co do dalszych kroków w Twoich rękach.

Przestrzeń bez tajemnic

Głowica termostatyczna FIBARO nie tylko dostosowuje się do specyfiki każdego pomieszczenia, ale także uwzględnia dodatkowe źródła ciepła, takie jak kominek. Jej celem jest zapewnienie stabilnej temperatury i idealnego komfortu przy maksymalnych oszczędnościach. Ciesz się wygodą inteligentnego sterowania ogrzewaniem!

Praca w określonym miejscu i czasie

Istnieją pomieszczenia, które nie są użytkowane codziennie, takie jak pokój gościnny, domowa siłownia czy biuro. Dzięki adaptacyjnemu trybowi pracy Heat Controller obniża temperaturę w wybranych strefach, co przekłada się na rzeczywiste oszczędności. W przypadku wykrycia ruchu przez czujnik ruchu, pomieszczenie zostanie szybko nagrzane do optymalnej temperatury. To rozwiązanie nie tylko wygodne, ale również racjonalne.

Dzięki FIBARO Heat Controller nie tylko kontrolujesz temperaturę w domu, ale także oszczędzasz energię, dbając jednocześnie o komfort swojego otoczenia.

Zobacz także