SUPLA: Inteligentny System Automatyki Domowej

SUPLA to innowacyjny system, który łączy w sobie elegancję, prostotę obsługi i zaawansowane funkcje. Pozwala na zdalne sterowanie urządzeniami w domu oraz monitorowanie ich stanu. Czytając ten artykuł, dowiesz się, dlaczego warto wybrać SUPLĘ, jakie ma zastosowania i jakie produkty oferuje.

Dlaczego SUPLA?

 1. Prosta instalacja: SUPLA jest otwartym oprogramowaniem, które można zainstalować na popularnych platformach takich jak Raspberry Pi, Arduino czy ESP8266. Nie wymaga skomplikowanej konfiguracji ani instalacji na etapie budowy obiektu.
 2. Bezpłatność: SUPLA jest dostępna za darmo. Możesz korzystać z jej funkcji bez żadnych opłat.
 3. Wielofunkcyjność: SUPLA pozwala na sterowanie oświetleniem, urządzeniami AGD, RTV, bramami, roletami i drzwiami. Możesz tworzyć scenariusze działania i monitorować swoje otoczenie.

Zastosowania SUPLI

 1. Automatyzacja domu: SUPLA umożliwia tworzenie scenariuszy działania. Możesz automatycznie włączać światło o określonej porze, sterować roletami w zależności od natężenia światła czy temperatury.
 2. Bezpieczeństwo: Dzięki czujnikom ruchu, dymu czy zalania możesz otrzymywać powiadomienia na telefon w razie awarii lub niebezpieczeństwa.
 3. Monitorowanie zużycia energii: SUPLA pozwala na śledzenie zużycia energii przez poszczególne urządzenia, co może pomóc w oszczędzaniu.

Produkty SUPLI

 1. SUPLA Home: Centralna jednostka, która łączy się z urządzeniami w domu i umożliwia ich kontrolę.
 2. SUPLA Cloud: Chmura, w której przechowywane są dane z systemu.
 3. SUPLA App: Aplikacja mobilna do sterowania urządzeniami.
 4. SUPLA Relay: Moduł przeznaczony do sterowania oświetleniem, gniazdkami czy roletami.
 5. SUPLA Sensor: Czujnik ruchu, dymu, zalania, temperatury, wilgotności.

SUPLA to kompleksowe rozwiązanie dla osób zainteresowanych automatyzacją domu i monitorowaniem. Jej otwarty charakter pozwala na rozbudowę i dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Sterowanie oświetleniem choinkowym oraz światełkami dekoracyjnymi za pomocą smartfona ! PNW-01 dostępny w naszym sklepie internetowym. Najtaniej!

Zobacz także