Instalacja elektryczna w prawidłowej organizacji budynku

Instalacja elektryczna

Instalacja elektryczna to termin określający system potrzebny do funkcjonalnego rozmieszczenia sprzętu elektrycznego i podłączenia go do źródła energii elektrycznej w celu bezpiecznego zasilania budynku lub przestrzeni. Solidna, profesjonalna instalacja elektryczna sprawia, że ​​budynek i każda jego część może właściwie spełniać swoje zadanie. Niewłaściwie zaimplementowana instalacja naraża mieszkańców i użytkowników na ryzyko. Jej reorganizacja bądź naprawa może kosztować dużo czasu, wysiłku i pieniędzy, a także powodować poważne komplikacje prawne dla właścicieli. System Smart to certyfikowani, a przede wszystkim doświadczeni profesjonalni elektrycy. Swoimi usługami gwarantujemy nienaganną, perfekcyjną instalację elektryczną w pełni zgodną z obowiązującymi przepisami.

Instalacja elektryczna domu

Instalacja elektryczna domu wymaga przestrzegania surowych norm bezpieczeństwa, wysokiej jakości sprzętu elektrycznego (przewody, bezpieczniki, rozdzielnice itp.) oraz wykonania prac przez doświadczonych, certyfikowanych elektryków. Obecnie domy i mieszkania mają ogromne zapotrzebowanie na energię elektryczną: od podstawowych rzeczy, takich jak urządzenia gospodarstwa domowego po ogrzewanie i klimatyzację, telekomunikację, bezpieczeństwo i rozrywkę – energia elektryczna jest elementem, który umożliwia wszystkie te operacje. Ilość energii potrzebnej do prowadzenia komfortowego życia wymaga rozbudowanej sieci elektrycznej oraz instalacji sieci przewodów wewnątrz ścian. W SystemSmart z powodzeniem wykonywaliśmy instalacje elektryczne w setkach gospodarstw domowych na terenie Katowic i okolic. Mamy doświadczenie, wiedzę i narzędzia potrzebne do zaprojektowania bezpiecznej, solidnej i bezawaryjnej instalacji elektrycznej w Twoim domu lub mieszkaniu.

instalacja elektryczna

Instalacja elektryczna lokalu użytkowego

Instalacje elektryczne w lokalach użytkowych różnią się od instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych zwiększonymi wymaganiami dotyczącymi poboru energii elektrycznej (oświetlenie komercyjne, klimatyzacja, systemy wentylacji, lodówki i chłodnie, urządzenia profesjonalne, systemy bezpieczeństwa i alarmowe, sieci telefoniczne i transmisji danych). Ponadto instalacje elektryczne w pomieszczeniach użytkowych muszą zapewniać minimalne możliwe zużycie energii i maksymalne bezpieczeństwo zarówno dla ochrony budynku, jak i innych urządzeń służących eksploatacji oraz pracowników i klientów.

W SystemSmart podejmujemy się przygotowania projektu, jak i samej instalacji elektrycznej. Świadczymy usługi we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach profesjonalnych: od sklepów, warsztatów, hal produkcyjnych i placówek szkoleniowych, po obiekty przemysłowe. Na bieżąco informujemy o aktualnych przepisach i regulacjach, które mają zastosowanie dla danej branży i firmy. Przedstawiamy kompleksową propozycję instalacji elektrycznej, która zaspokaja wszystkie funkcjonalne i estetyczne potrzeby klientów. Wykonujemy instalację elektryczną, przestrzegając wszelkich norm, terminów i ustalonego wcześniej harmonogramu. Doświadczenie i know-how SystemSmart są najlepszą gwarancją perfekcji i jakości naszych instalacji elektrycznych.

Prawidłowe planowanie instalacji elektrycznej

Instalacja elektryczna każdej przestrzeni i budynku to dziś podstawowy element nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność, ale także bezpieczeństwo. Dlatego im dokładniej przeprowadzone wstępne badanie i projekt instalacji elektrycznej, tym niższy koszt, a także czas potrzebny na jej wykonanie. Plan instalacji elektrycznej, na którym oparta będzie oferta i kalkulacja kosztów w SystemSmart obejmuje:

  • Określenie ilości włączników,  gniazd i dodatkowo punktów świetlnych.
  • Określenie urządzeń do zainstalowania w pomieszczeniu.
  • Studium planu architektonicznego.
  • Przyszłe rozmieszczenie innych (opcjonalnych) instalacji.

instalacja elektryczna

Badanie budynku i przygotowanie projektu to etap najważniejszy ze wszystkich. Dlatego właściwe przeanalizowanie i ustalenie potrzeb przestrzeni pozwoli specjalistom na wykonanie doskonałej instalacji elektrycznej, która w przyszłości nie będzie wymagała przeróbek ani kosztownych napraw.

Pracownicy SystemSmart to doświadczony zespół elektryków z wieloletnim doświadczeniem we wszelkiego rodzaju instalacjach elektrycznych. Podejmujemy się zarówno odpowiedniego opracowania, jak i wykonania instalacji elektrycznej. Świadczymy usługi w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych, mieszkaniach, lokalach użytkowych, sklepach, obiektach przemysłowych, magazynach, pomieszczeniach użyteczności publicznej. Jeśli poszukujesz ekspertów od instalacji elektrycznych, szukasz porady lub chcesz zapytać o nasz cennik, zapraszamy do kontaktu.

W SystemSmart oferujemy profesjonalne zaplecze techniczne:

Gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółową ofertę.

Zobacz także